piątek, 1 września 2017

Wspomnienia z wakacji

Już od pewnego czasu nie jestem uczennicą, jednak nawet teraz data pierwszy września nie wzbudza we mnie entuzjazmu. Wprawdzie do szkoły nie idę, w kalendarzu ciągle lato, zaś pogodzie nie mogę niczego zarzucić, jednak gdzieś tam z tyłu głowy tłucze się myśl "uwaga nadchodzi jesień, będzie brzydko, szaro i ponuro". Mimo wszystko tli się jeszcze nadzieja na złotą polską jesień :)

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak wracać pamięcią do miłych chwil, takich jak rodzinne wczasy nad Bałtykiem, a dokładniej w Jastrzębiej Górze. Jako że były wśród nas dwa maluchy, w tym roku postawiliśmy na leniwe spędzanie czasu, a największą aktywnością fizyczną były chyba spacery po okolicy i plaży :)
Pogoda może nie była idealna, bo wyjeżdżając nad morze życzylibyśmy sobie jednak trochę więcej ciepła i słońca, ale aż tak nie narzekaliśmy. Było zarówno bardzo zimno i wietrznie, jak i całkiem cieplutko oraz przyjemnie. Jedynym plusem pogody nieidealnej był brak tłumów na plaży ;)

Pod spodem kilka chwil uchwyconych w obiektywie przez mojego męża, stąd brak na zdjęciach jego osoby. Bo nie zostawiliśmy go w domu, żeby nie było ;)
Fotki zachodu słońca są tutaj chyba motywem przewodnim, ale chodziliśmy go podziwiać prawie codziennie, więc nie mogło tego i tutaj zabraknąć.


Zdjęcia zgłaszam do wakacyjnej FOTOgry w Art-Piaskownicy.

https://art-piaskownica.blogspot.com/2017/07/fotogra-wakacje.html


Pozdrawiam serdecznie, chociaż niestety już niewakacyjnie,
Jania

5 komentarzy:

 1. Pozazdrościć takiego wypadu Janiu :) Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie:) dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przesłodka ta wasza mała plażowiczka ;) Śliczny kolaż. Dziękuję za zgłoszenie ! Angi/DT Art - Piaskownica

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma to jak zachód słońca nad morzem :), dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło, jeśli skrobniesz do mnie kilka słów!